BanyoSera ürünler ile ilgili gizlilik ilkeleri ve diğer konular

  • Sepetiniz şu anda boş.
Gizlilik İlkeleri ve Politikası


banyosera.com üye ve müşterilerinin e-posta adreslerini ve diğer kişisel bilgileri hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamaz, satmaz, paylaşmaz ve kötüye kullanmaz. banyosera.com üye ve müşterilerinin e-posta adresleri, kendilerine yaklasik olarak haftada bir banyosera.com ile ilgili tanitim ve kampanya haberleri göndermek için kullanılmaktadır. Eğer bizden bu tip e-postalar da almak istemezseniz info@banyosera.com adresine e-mail atarak müşteri hizmetleri sorumlularımıza haber verebilirsiniz.

banyosera.com, e-posta adreslerini ve diğer kişisel bilgileri haricindeki genel site kullanımı ve alışverişle ilgili bilgileri, banyosera.com kendi sunduğu hizmetleri ziyaretçi hareketlerini izleyerek daha verimli ve etkin kılmak, müşterilerine daha özel ve daha etkin hizmet verebilmek amacıyla analiz ederek yorumlamak ve iş ortakları ile paylaşmak isteyebilir.

Cevaplanması üyenin isteğine bağlı olan anket sorularına verilen yanıtlar da yukarıdaki iş prensipleri çerçevesinde kullanılmaktadır. Bu tarz genel bilgiler üçüncü şahıs ve kurumlara, ancak genel istatistiksel değerlendirmelerin parçası olarak ve toplu olarak açıklanabilir.

banyosera.com, güvenliğiniz için kredi kartı bilgilerinizi hiçbir şekilde saklamaz ve dolayısıyla bu tür bilgileri üyelik bilgileri çerçevesinde sormaz, istemez. Alışveriş esnasında banyosera.com çalışanları dahil hiç kimse Kredi Kartı bilgilerinizi göremez, Kredi Kartı bilgileriniz ilgili Bankalara en yüksek güvenlik standartlari cercevesinde ikili baglantilarla iletilir.

Sipariş aşamalarının kişisel bilgileri içeren kısımları Global Sign tarafından sağlanan 128 bit şifreleme tekniği ile güvenlik altına alınmıştır.

banyosera.com,  güvenliğiniz için verilen siparişlerin ödeme, fatura, teslimat adresi bilgilerinin kontrolünü gerçekleştiren bir birim bulunmaktadır.Bu nedenle, banyosera.com üzerinden ilk defa sipariş veren müşterilerin siparişlerinin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle finansal bilgilerin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-mailin müşteriye yollanması gerekmektedir, bu bilgilerin kontrolü için gerekirse kredi kartı sahibi müşterilerle irtibata geçilmektedir.
 

ÜRÜNLER

ÜRÜNLERDE ARA

Aradığınız ürün için teklif isteyin

SON GEZDİĞİNİZ ÜRÜNLER

  • Serra 30x90 Fiori Di Pesca Gri
    Serra 30x90 Fiori Di Pesca Gri
  • Seranit 60x120 Everest Gri 106 Parlak
    Seranit 60x120 Everest Gri 106 Parlak
  • Serra 40x80 Luxor Vizon
    Serra 40x80 Luxor Vizon